Single Target Maximální rychlost DPS

changelog
04.05.2017: Počáteční verze.
05.05.2017:

29.května 2017:

25.října 2017

21.února 2018

Úvod
Kredit PanPiksel pro původní myšlenkou tohoto příspěvku.
Takže před nějakou dobou jsme měli tento příspěvek popisovat nejvyšší poškození hrdiny v maximálním scénáři rychlosti.
Tam bylo mnoho žádostí o této tabulce, které mají být aktualizovány, ale toto nebylo provedeno …. dodnes. To bylo v důsledku celé řady důvodů, většinou bytí 1) OP neposkytla žádné podrobnosti a 2) vypadá docela libovolná osa Y. Nicméně, já jsem na to přišel, a vysvětlí úvahy níže.
předpoklady

Metodologie
Aby bylo možné vypočítat, kdo má nejvíce DPS I spočítali, kolikrát hrdina narazí na soupeře během intervalu 10 sekund.
Režimů, kde je škoda cap (např bludiště, démoni), můžete předpokládat, že každý zásah škody ve výši cap pokaždé, jelikož hrdinové obroušení PD zřejmě bude bít uzávěr s každým proc instanci. Pokud byste chtěli spočítat aktuální damage. např. v případě, že šéf má 35k poškození čepici, pak krát počet zásahů ze strany víčka.
Poznámka: Toto je pravděpodobně odlišný pro AD, protože 500k cap je těžké dosáhnout s některými procs. Kritické zásahy mohou také způsobit vyšší DPS v inzerátu, tak Ronin a Heartbreaker jejichž skutečný DPS v inzerátu vyšší než zde uvedené.
Výsledek
Odkaz ke grafu výsledků: https://imgur.com/a/u8AFN
aktualizováno https://imgur.com/a/VfkN6
Poznámka: Můj chart začal odříznout výsledků na pravé straně. Pokud nemůžete vidět svého hrdinu, a to buď převzaly svůj díl při 50 ° C, nebo kontrolovat předchozí výsledky výše.

vzorce:

Můj Podrobný přehled děl je uveden níže. Pokud máte nějaké připomínky nebo opravy, prosím dejte mi vědět.
Výsledek bude potvrzeno

Tabulka výsledků

85 comments / Add your comment below

 1.  To je tak hloupý, pocházející z IgG. Za několik dní se budou uvolňovat hrdinu, který napadá 1000 krát / sekundu. Ale počkat … to je jen jako 5 krát.

 2. Zvědaví Rev, jste poukázal na to, že jeho Doppel je aktivní jen 12 z 15 sekund, ale v časovém horizontu 10s, nemělo by to mít žádný vliv. Je to v podstatě jako BT, ale má více procs

 3. Lidé přinesli to více než pár krát, ale je tam nějaký způsob, jak byste mohli počítat s jednou cílovou DPS pro non-limitován režimů? (IE sklepení, AD, nájezdy, expedice, atd)

  1. Prosím, neberte to špatně, ale já si nemyslím, že „jednotlivé cílové DPS“ a „ne“ víčko dobře promíchejte dohromady. Pokud se snažíte zjistit, který hrdina je nejefektivnější (v kobkách například), že není cesta. Jeden cíl DPS neregistrovaným uzavřených režimů, pokud vypočtené by nevadilo, stejně, s tolika aoes a multi hitů. Máme Ronin např. Proč vypočítat jeho jediný cíl DPS, když narazí na spoustu budov najednou u 3 ze 4 sekundy. A jeho jediný cíl DPS bude mnohem nižší, než SK je například ještě Ronin bude bourat prázdnou základnu před SK dostane na polovinu.

  2. Mohl bych na základě aktuálních informací. Zda mám čas, aby je jiný příběh. Jak já to vidím, existují 3 hlavní módy Tato otázka bytí, je to poměrně jednoduchý výpočet (a někdy ne, vzhledem k tomu, debaty jsme se mají o TT Duša a Anubis), ale jakmile se snaží vypočítat skutečnou škodu, tak bych muset: bylo by rovněž nemělo být možné vypočítat poškození procs z Succubus a Anubise, protože hit pro% nepřátelských HP bych třeba předpokládat, které nepřítel já bít. V současném modelu to jen jeví jako jiném případě poškození (protože by zasáhla víčko). Jsem rád, že pracovat s někým, ale pochybuji, že bych mít čas, aby si to všechno udělal sám.

 4. Staří hrdinové potřebují 7 útoky naplnit svou energii a Proc když dělají svou 8. útok (který již dává 15 energie). To znamená, že každý Proc 1.4S, ne 1.2

  1. Ovšem člověk vím, že jen opravdu platí pro první proc kole. Předpokládal jsem, že takové věci se extrapolovat na celých 10 sekund, namísto výpočtu 50 0.2 druhé instance individuálně pro každého hrdinu. Je to podobné tomu, jak jsem použil Calc na hrdiny jako Minotaur (například), kteří mají 6 sekund cooldown, a proto nemůže ve skutečnosti proc dvakrát v druhém okně 10. Jsem počítáno jako poškození po dobu 6 sekund (tj. Jeden proc), rozsáhlé až 10 sekund. Také jsem to tak, aby odpovídala předchozí graf, takže pak všechno by bylo alespoň na stejné úrovni, a to by bylo srovnatelné s minule. Pokud se i změnit číslo 1,4 to prostě váhy zpět osoby, které nemají cooldown, ale ponechává většina ostatních hrdinů nezměněné, takže dopad není velký.

  1. Ne nutně, Dracax jej předčí pouze „v průměru“. Vlad má 10 případů poškození, s 0,3 šanci na zásah na každém stupni. To znamená, že zasáhne 3x za proc (to je číslo používané ve výše uvedené tabulce). Pokud Vlads proc zasáhne 8 nebo vícekrát, jeho DPS k tomuto 10 druhé okno bude vyšší než Dracax je. RE Dracax proc: im ne ve skutečnosti jistý, kolik hitů jeho proc ano, i couldnt najít informace kdekoli, jsem použil čísla z předchozího grafu.

 5. Dobrá práce. Tato zvyklý změnit výsledky, ale Paladin má mít skryté cooldown. Myslím, že jeho 6s obvykle a 8s v dávkách 10/10 (nebude citovat mě na to)

    1. Díky za další potřebné informace, ale já ignoroval paladina, neboť nemá nic s jeho proc hit. Ignoroval jsem každého, kdo nedělal škody, např. lebka rytíř cooldown je také uveden jako 1.2s.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *